Naše pokoje jsou nově vybudované a navrženy pro váš pohodlný a odpočinkový pobyt

Pokoje jsou umístěny v podkroví našeho prostorného rodinného domu a všechny mají svoje vlastní sociální zařízení. Každý pokoj má tři samostatné postele, WiFi a v letních měsících nezbytnou klimatizaci. Protože chceme aby hosté od nás odjížděli odpočatí a nebyli v noci rušeni zbytečným hlukem, naše pokoje nemají televize.

I když neposkytujeme možnost stravování, ve společné místnosti se nachází kuchyňský kout, který poskytuje veškeré zázemí k rychlé přípravě nápojů či pokrmů. K dispozici je lednička, dvou plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Bezprostředně vedle kuchyňského koutu jsou prostory vyhrazené k sezení a konzumaci jídla a pití.

K dispozici všem hostům jsou ručníky (70x140cm), v koupelnách na umyvadlech pak tekuté mýdlo, v kuchyňce prostředek na mytí nádobí, tekuté mýdlo, utěrky a veškeré nezbytně nutné nádobí a příbory.

Kolem našeho domu byly vybudovány plochy k parkování a je tak možné odstavit vozidla mimo silnici. Kola je možné uschovat a uzamknout v garáži.

Naši nejmenší hosté mohou během pobytu využít dětské hřiště cca 20m před domem.

Cenik:

Od 1. června do 30. září
530Kč/osoba/noc (tři noci a déle)
1060Kč/osoba/noc – jedna osoba na pokoji

Od 1. října do 31. května
490Kč/osoba/noc (dvě noci a déle)
980Kč/osoba/noc – jedna osoba na pokoji

Pobyty na jednu noc bohužel neposkytujeme!

Ceny jsou uvedeny včetně místního ubytovacího poplatku 30Kč/dospělý/noc.

Hosty ubytováváme po 14:00 a vyprovázíme do 10:00.