Naše pokoje jsou nově vybudované a navrženy pro váš pohodlný a odpočinkový pobyt

Pokoje jsou umístěny v podkroví našeho prostorného rodinného domu a všechny mají svoje vlastní sociální zařízení. Pokoje 1,2 a 3 mají tři samostatné postele z masivu s nočními stolky, police a věšáky a v létě potřebnou klimatizaci. Jejich koupelny jsou vestavěné uvnitř pokojů a disponují sprchou, umyvadlem a toaletou. Jejich velikost je 12 až 17m2. Tyto tři pokoje jsou umístěny v bezprostřední blízkosti vedle sebe a není v nich televize! Ve všech prostorách je ale možnost wifi připojení zdarma.

Pokoj 4 o rozměru cca 20m2 se nachází mírně stranou od předchozích pokojů a disponuje velkou manželskou postelí, vlastním stolkem se židlemi, šatní skříní, mini ledničkou, rychlovarnou konvicí, televizí a klimatizací. Náleží k němu také vlastní koupelna s vanou, která je prostornější než u předchozích pokojů (cca 7m2), je do ní vstup přes chodbu, ale je určená pouze pro tento pokoj.

I když neposkytujeme možnost stravování, ve společné místnosti se nachází kuchyňský kout, který poskytuje nezbytné zázemí k rychlé přípravě nápojů či jednoduchých pokrmů. K dispozici je lednička, dvou plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Bezprostředně vedle kuchyňského koutu jsou prostory vyhrazené k sezení a konzumaci jídla a pití.

K dispozici všem hostům jsou ručníky (70x140cm), v koupelnách toaletní papír a tekuté mýdlo, v kuchyňce prostředek na mytí nádobí, utěrky a veškeré nezbytně nutné nádobí a příbory.

Kolem našeho domu byly vybudovány plochy k parkování a je tak možné odstavit vozidla (pouze jedno auto/pokoj) mimo vozovku. Kola je možné uschovat a uzamknout v naší garáži.

U domu bohužel nenabízíme venkovní posezení nicméně do nejbližšího vinného sklípku je to asi 50m a naši nejmenší hosté mohou využít veřejné dětské hřiště, které se nachází také zhruba v této vzdálenosti od domu.

V domě celoročně bydlíme a proto, ale i s ohledem na ostatní hosty a sousedy, platí pro naše návštěvníky pravidla nočního klidu. Prosíme, aby hosté vzali tuto skutečnost v době rezervace na vědomí, zvláště pokud cestují ve skupince!

Ceník:

Od 1. června do 30. září
650Kč /osoba/noc (tři noci a déle) – při obsazenosti dvou dospělých osob na pokoji.
1300Kč /osoba/noc – jedna osoba na pokoji.
400Kč */dítě /noc. Dítě do tří let bez nároku na lůžko zdarma.

Od 1. října do 31. května
650Kč/osoba /noc (dvě noci a déle) – při obsazenosti dvou dospělých osob na pokoji.
1300Kč/osoba/noc – jedna osoba na pokoji.
400Kč /dítě/noc.* Dítě do tří let bez nároku na lůžko zdarma.

Pobyty na jednu noc bohužel neposkytujeme!

* Cena 400Kč/dítě/noc je platná pro osoby od 3-10 let věku, ale pouze při obsazení dalších dvou lůžek dospělými osobami!
Ceny jsou uvedeny včetně místního ubytovacího poplatku 30Kč/dospělý/noc.

Platba a storno podmínky:

  • Po potvrzení rezervace prosíme o uhrazení zálohy na účet ve výši 50% z celkové ceny pobytu.
  • Doplatek musí být uhrazen na účet nejpozději 7 dní před příjezdem.
  • Při zrušení pobytu měsíc (20 dní) a méně před plánovaným příjezdem je tato záloha nevratná.
  • Při rezervaci ubytování 7 dní a méně před plánovaným příjezdem požadujeme platbu v plné výši ceny ubytování uhrazenou na účet.
  • V případě zrušení pobytu, zkrácení pobytu či zrušení pobytu některého z hostů 7 dní a méně před příjezdem či během pobytu samotného jsou hosté povinni uhradit cenu pobytu v plné výši.

Ceny jsou účtovány včetně místního rekreačního poplatku.

Hosty ubytováváme po 14:00 a vyprovázíme do 10:00.